Наша компанія надає гарантію на кожен випущений виріб. Термін гарантійного обслуговування залежить від матеріалів виготовлення та експлуатаційних характеристик товару. У вас є можливість повернути або обміняти продукт на протязі часу зазначеного законодавством України.

Виключенням є лише індивідуальні конструкції виготовленні за вашими ескізами та розмірами. Обмін та повернення таких конструкцій не є можливим.

Гарантія на стандартні завіси ПВХ має термін у 12 місяців. Не діє гарантія на пошкодження механічного характеру, наприклад: порізи, витирання, пошкодження не по шву виробу, виривання люверсу та ін.

Повернення та обмін продукції виконується у строки зазначені в законодавстві України. У разі виникнення питань просимо звернутися до наших операторі.

1.Загальні правила для пред’явлення претензій за якістю.

1.1. При виявленні дефектів в роботі або невідповідності ПВХ-матеріалів заявленій якості, відразу ж зафіксувати обставини, при яких був виявлений дефект, пошкодження, інше.

1.2. Претензія за якістю може бути складена письмово або передана усно на адресу організації, яка справила монтаж ПВХ-завіс на території кінцевого покупця.

2. Тривалість розгляду претензії продавцем.

2.1. Вивчення рекламаційної скарги щодо якості від кінцевого споживача та винесення рішення про подальші дії не повинно перевищувати 14 календарних днів згідно із законодавством України.

2.2. Максимальний термін повного задоволення рішення по претензії встановлюється в розмірі 30 календарних днів.