ПВХ завіси для складу

Зручний і функціональний захист внутрішніх приміщень від впливу зовнішнього середовища, температурних перепадів та шкідників це смугові завіси для ворітних систем.

Конструкція завіси містить вільно звисаючі ПВХ смуги, що кріпляться зверху. Кожна смуга різної ширини, що дозволяє максимально убезпечити вплив зовнішніх чинників. Зазвичай їх розміри складають 20,30 або 40 см.

Ширина, товщина матеріалу, міцність та ступіть перекриття підбираються індивідуально для кожного приміщення. Данні характеристики залежать від специфікації, місця знаходження та конструкції воріт.

Встановлюючи ПВХ завіси вам більше не буде потрібно постійно відкривати ворота. Таке обладнання допоможе ізолювати приміщення при цьому не перешкоджаючи доступ персоналу та техніки.

Завдання, які вирішують ПВХ завіси

Встановлення завіси з ПВХ допоможе вирішити ряд завдань та позбавить від декількох не менш серйозних проблем. Ми відібрали декілька очевидних плюсів встановлення даного обладнання в отвір воріт на вашому об’єкті:

  • Зонування простору та відокремлення вуличної території від приміщення;
  • Термоізоляція, як від теплих так і від прохолодних потоків повітря;
  • Захист від пилу та бруду, а також перешкоджання проникненню комах, мух та птахів в приміщення;
  • Установка завіс зменшує енерговитрати, що дуже важко зробити з часто відкритими воротами. Оскільки тепловитрати при таких обставинах помітно зростають;
  • Оснащення воріт ПВХ завісою дозволяє надійніше зберігати продукцію та технічне оснащення приміщення від зовнішніх чинників (комплектація складських ворітних систем);
  • Опалювання внутрішніх приміщень теж зазнає зменшення, оскільки ізоляція воріт дозволить холодному повітрю не проникати в середину об’єкту;
  • Встановлення смугової завіси знижує можливість протягів, що позитивно впливає на стан здоров’я працівників та їх самопочуття на робочому місці. Комфортні умови праці позитивно вплинуть на функціональність працівників та їх ефективність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *