Для чого потрібні холодильні камери?

Організація зберігання продуктів, що мають малий термін реалізації або швидко псуються при звичайних температурних режимах неможлива без використання холодильних та морозильних камер. За допомогою цього обладнання також виконується функція охолодження товарів.

Камери такого виду використовують як харчова промисловість, так і сфери організації харчування та реалізації продуктів. Встановлюються вони і у вантажівках- рефрижераторах, що здійснюють перевезення вантажів.

Діапазон температур такого обладнання може бути різним:

  • Середній. Від -5 до +5° С;
  • Низький. Від -25 до -10 ° С;
  • Діапазон шокової заморозки. -35 ° С;

Наслідки неправильної експлуатації та залишення дверей холодильної камери відкритими.

Безперешкодний доступ у холодильну камеру можливий тільки при повному відкритті дверей обладнання. Це дозволяє персоналу або техніці що використовується на підприємстві без проблем потрапити всередину та виносити потрібні кількості продукції. Це спричиняє часте та надмірно довге залишення дверей холодильного обладнання у відкритому положенні.

При такому використанні зміна температурного режиму камери неминуча, оскільки потоки теплого повітря проникають всередину тим самим збільшуючи показники камери.

Така зміна приводитиме до більш інтенсивної роботи агрегату, щоб стабілізувати задані комп’ютером діапазони температур. Такі навантаження на обладнання призведуть до його передчасного зношування та виходу з ладу системи. Окрім цього всередині камери товари будуть піддаватися обмерзанню, тобто утворенню інію на поверхні продукту. А також скорочуватиметься термін їх придатності та товарні властивості.

Для чого потрібні ПВХ завіси у холодильних камерах?

Використовуючи ПВХ стрічки у камерах холодильного призначення ви зможете вирішити ряд проблем:

  • Зберігання температурного режиму без перенавантаження холодильного обладнання при відкритих проходах;
  • Мінімізація ризиків псування товарів, що знаходяться всередині;
  • Збільшення експлуатаційного терміну холодильного обладнання;
  • Створюються належні умови для роботи камер, що відкидає необхідність у передчасному ремонті обладнання.

Всі ці завдання можна вирішити не витрачаючи великих коштів та надмірних зусиль. Монтаж та обслуговування ПВХ завіс виконуються дуже легко в той же час надійно захищаючи простір всередині камери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *