ПВХ завіси для розмежування робочих зон

Зонування виробничого приміщення

Призначення цеху або виробничого приміщення полягає у розподілі простору для виконання робітниками різних процесів. Зазвичай всі приміщення виробничого сегмента тим чи іншим чином ізолюються одне від одного, така необхідність викликана виробничими нормативами. Також кожен виробничий простір має свої особливості температурного режиму, показників вологості та рівню шумопоглинання.

Тобто одне підприємство на своїй території може містити декілька об’єктів різного призначення з кардинально різними умовами праці. Проходи від одного виробничого приміщення в інше, зазвичай залишають відкритими, оскільки такі умови виробничих процесів. Встановлення дверей у таких цехах перешкоджає вільному проникненню робітників, техніки та вантажу.

У зв’язку з постійно відкритими проходами на виробництвах часто виникають деякі складнощі. Наприклад:

  • Неможливість підтримки певних кліматичних умов. Потоки холодного та теплого повітря потрапляють в опалювальні приміщення або ж у холодильні об’єкти. Це може спровокувати ряд серйозних поломок обладнання, а також надокучати роботі персоналу.
  • Збільшення витрат на опалення та кондиціонування.
  • Порушення мікроклімату та запиленості навколишнього простору. Висока вологість, шум та пил часто зустрічаються на усіх видах виробництва, а відкриті проходи не перешкоджають розповсюдженню цих факторів на усі процеси виробництва.
  • Присутність протягів. Такий фактор часто сприяє підвищеному рівню захворюваності персоналу та нестабільній робочій атмосфері.
  • Потрапляння вуличного пилу, бруду та шкідників у виробничі приміщення.

Переваги встановлення ПВХ штор

Завдяки своїм властивостям ПВХ завіси забезпечують приміщення наступними перевагами:

  1. Належна теплоізоляція, економія витрат на електроенергію;
  2. Прозорість матеріалу не перешкоджає огляду, проникненню світла та проходу робітників;
  3. Гнучкість, еластичність та легкість завіс не ускладнює переміщення техніки, працівників та вантажів по території виробництва;
  4. Легкість обслуговування та надійність використання;
  5. Гігієнічність та безпечність матеріалів виготовлення штор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *